Medyczne Studium Zawodowe – Technik masażysta

By 21 grudnia 2022Aktualności

Studiując w Wyższej Szkole Rehabilitacji nie musicie ograniczać się tylko do fizjoterapii. Na terenie uczelni znajduje się też Medyczne Studium Zawodowe, w którym macie szansę uczyć się masażu i zakończyć edukację w dwa lata, rozpoczynając naukę już na pierwszym roku studiów, a po egzaminie państwowym uzyskacie dyplom Technika masażu.

Daje to wiele korzyści, kolejny zawód, duża wiedza i umiejętności w masażu, łatwiejsze przyswajanie wiadomości na studiach przez to, że w studium przerabiamy dużo tematów anatomicznych, fizjologicznych, fizjoterapii, prawa, psychologii, no i oczywiście wszelkich masaży tak leczniczych jak i relaksacyjnych pochodzących z wielu rejonów świata.

Najważniejszym jednak aspektem połączenia tych dwóch kierunków jest to, że jeszcze w czasie studiów będziecie mogli pracować lub otworzyć własną działalność gospodarczą w zawodzie medycznym, budować bazę swoich pacjentów, pomagać innym wracać do zdrowia i zarabiać przy tym całkiem przyzwoite pieniądze. Takie połączenie przyjemnego z pożytecznym. Praca jako masażysta da Wam lepsze „czucie” tkanek pacjenta, a co za tym idzie łatwiej będzie przyswoić inne manualne metody pracy z pacjentem.

Można by tak wymieniać same zalety. Zaletą też jest fakt, że jeżeli będziecie uczyli się w naszym Medycznym Studium Zawodowym, postaramy się dopasować tak godziny zajęć w studium, aby nie kolidowały z zajęciami w Wyższej Szkole Rehabilitacji, a także czesne nie będzie tak uciążliwe. A dla studentów, którzy w Wyższej Szkole Rehabilitacji uzyskali stypendium Rektora za dobre wyniki w nauce, przygotowaliśmy dodatkową zniżkę czesnego na techniku masażu w Medycznym Studium Zawodowym.

Być może nie jest to proste aby zgrać pracę, szkołę i uczelnię jednocześnie, jednak w takiej sytuacji możecie liczyć na pełne wsparcie z naszej strony aby nauka u nas nie była tylko obowiązkiem, ale też przyjemnością.

Z kolejnym rokiem nauki ruszamy od początku lutego 2023.

!!!!!!  ZAPRASZAMY  !!!!!!

Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania lub chcieli złożyć dokumenty, szukajcie na Teams Pani Agnieszki Israni z sekretariatu Medycznego Studium Zawodowego oraz wykładowcy Karola Wiśniewskiego, i piszcie do nich. Sekretariat Medycznego Studium Zawodowego znajduje się w głębi korytarza tam gdzie Dziekanat Wyższej Szkoły Rehabilitacji w pokoju nr 11. Zwykle czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9:00–16:00.
_____
Medyczne Studium Zawodowe
ul. Kasprzaka 49
01-234 Warszawa
(22) 535- 01- 57
studium@studiummedyczne.pl
www.studiummedyczne.pl